Paslaugos

Visos mūsų paslaugos teikiamos laikantis aukščiausių standartų ir siūlomos kuo konkurencingesnėmis kainomis. Jei jus domina procedūra, kuri nėra išvardyta čia, nedvejodami susisiekite ir mes aptarsime jūsų galimybes.

Dantu implantai

Dantų implantai – tai mažas titaninis varžtelis, įsriegiamas į žandikaulį, ilgainiui ten įsitvirtinantis ir ilgam laikui pakeičiantis natūralią danties šaknį. Šis mažas įtaisas tampa puikia atrama dantų vainikėliams ir tiltams. Be to, atliekant šiuolaikišką vieno danties implantavimą, nepažeisti išlieka aplink esantys natūralūs ar restauruoti dantys, kas anksčiau, atliekant protezavimą, būdavo tiesiog neįmanoma.

Registruotis vizitui

kaina nuo 450

Burnos higiena

Profesionali burnos higiena gali padėti išvengti dantų ėduonies, bet tai puiki prevencija periodontitui, dantenų ar kitoms burnos ertmės ligoms. 

Registruotis vizitui

kaina nuo  50

Dantų balinimas

Tik nedaugelis žmonių turi natūraliai baltus dantis, todėl jau daugybę metų yra ieškoma būdų, kaip dantis pašviesinti. Jų spalva priklauso nuo įvairių veiksnių: genetinio paveldėjimo, rūkymo, kavos ar kitų dažančių maisto produktų, nuo vartojamų vaistų, buvusio gydymo, amžiaus, kitų priežasčių.

Registruotis vizitui

Konsultacija

Norite sužinoti, ką galime padaryti jums? Kodėl gi neužsiregistravus konsultacijai, kur galėtume aptarti jūsų dantų sveikatos galimybes.

Registruotis vizitui

Dantų šalinimas

Ar turite probleminį dantį ar vainikuojate išminties dantis? Mes galime pašalinti dantis su minimaliu skausmu ir pasiūlyti išsamią priežiūrą.

Registruotis vizitui

Kontaktai

Marijonų g. 31A Panevėžys 
Tel. +370 4546 6822
Pirmadienį - Ketvirtadienį  08,00 - 19,30
Penktadieni  08,00 - 17,00